Головна » 2013 » Червень » 7 »

Екологічна акція «Чистий берег»


22:38

Екологічна акція «Чистий берег»

Сміття – один з головних чинників забруднення довкілля, що при розкладанні приносить величезну шкоду ґрунтам, повітрю, воді, рослинному покриву, тваринам і в кінцевому результаті самій людині.

На початку червня, до Міжнародного дня охорони навколишнього природного середовища, що відзначають в усьому світі, відбулася акція «Чистий берег». Організаторами акції були працівники сектора екологічної просвіти навчальної лабораторії заповідної справи Канівського природного заповідника навчально-наукового центру «Інститут біології» спільно з викладачами Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Студенти I-II курсів та викладачі біологічного факультету, які приїхали в Канівський природний заповідник для проходження навчальної практики, прийняли участь в акції. Цього року на узбіччі дороги та береговій лінії Дніпра, від села Пекарі до приплаву Тарасова Гора, зібрали 80 мішків з сміттям, переважно пластикові та скляні пляшки, поліетиленові пакети, недопалки від сигарет. Його кількість значно менша ніж торік, це безперечно радує та вказує на те, що свідомість людей потроху змінюється.

Прагніть до того, щоб ви могли знову повернутися на лоно природи без відчуття сорому і з радістю.

Адміністрація Канівського природного заповідника


Екологічна акція «Чистий берег»


Екологічна акція «Чистий берег»


Екологічна акція «Чистий берег»


Екологічна акція «Чистий берег»


Екологічна акція «Чистий берег»

  

Категорія: екологічна просвіта | Переглядів: 941 | Додав: kanivbiosfera | Теги: Kaniv Nature Reserve, Канівський природний заповідник, екологічна просвіта, Екологічна акція «Чистий берег»
Всього коментарів: 0
avatar

Телефонуйте


(04736) 3-29-91

Гаряча лінія Канівського природного заповідника, на яку можуть звертатись громадяни у випадку: пожежі в лісі;
протиправних дій, що завдають шкоди природі (рубки дерев, полювання на звіра, збирання грибів, лікарських рослин, ягід); виявлення в природі поранених диких тварин.
Також бажаючі можуть отримати, за цим номером, інформацію стосовно законного перебування на території заповідника.

Останні новини:


[10.12.2020][екологічна просвіта]

Збережи ялинку

[16.11.2020][ювілей]

150 років із дня народження видатного українського геолога, академіка ВУАН Володимира Васильовича Різниченка

[16.10.2020][Виставка]

Виставка фотографій В.М. Грищенка

[08.10.2020][навчальний процес]

Що таке Червона книга? Навіщо вона потрібна? Розповідь для шкільних уроків "Я пізнаю світ".

[19.09.2020]

Дистанційний урок довжиною в літо

Хмарка тегів :


Канівський природний заповідник Kaniv Nature Reserve первоцвіти баклан День Землі екологічна просвіта Ряст ущільнений Київський національний університет kanivbiosfera.at.ua Похмурий Дніпро Канів екологічна акція Не рубай ялинку! лісова красуня Збережи первоцвіти Меланчин потік Канівський заповідник квест Збережи ялинку! природоохоронна акція Вуж звичайний Дні науки флешмоб Міжнародна конференція природа