Головна » 2015 » May » 30 » Патріотичний квест "Від Святослава до Тараса"
10:50
Патріотичний квест "Від Святослава до Тараса"

Канівський природний заповідник - найстаріший в Україні. Територія, яку він охороняє, цікава не тільки різноманітною природою, а й своїми історичними пам’ятками. 
28 травня у Каневі проходив патріотичний квест "Від Святослава до Тараса". Організувала та провела цей захід Черкаська молодіжна громадська організація «Сокіл», за підтримки Міністерства молоді та спорту України.  Основою змагання є послідовне виконання заздалегіть підготовлених завдань командами або окремими гравцями. У квесті брали участь 5 команд по 5 учасників, які приїхали з різних областей України. Загалом на маршруті було 8 точок, дві з яких розташовувались на садибі Канівського природного заповідника. Для команд це було не лише цікавою грою, а й пізнавальною лекцією, орієнтуванням на місцевості, випробуванням на витривалість та спроможність виживати в екстремальних умовах. Метою змагань було дізнатись більше про історію Батьківщини, обєднати учасників, привити їм любов та шанування до національних традицій та звичаїв.

Патріотичний квест "Від Святослава до Тараса"Патріотичний квест "Від Святослава до Тараса"Патріотичний квест "Від Святослава до Тараса"Патріотичний квест "Від Святослава до Тараса"Патріотичний квест "Від Святослава до Тараса"Патріотичний квест "Від Святослава до Тараса"

Категорія: екологічна акція | Переглядів: 711 | Додав: kanivbiosfera | Теги: Kaniv Nature Reserve, Канівський природний заповідник, Патріотичний квест Від Святослава д
Всього коментарів: 0
avatar

Телефонуйте


(04736) 3-29-91

Гаряча лінія Канівського природного заповідника, на яку можуть звертатись громадяни у випадку: пожежі в лісі;
протиправних дій, що завдають шкоди природі (рубки дерев, полювання на звіра, збирання грибів, лікарських рослин, ягід); виявлення в природі поранених диких тварин.
Також бажаючі можуть отримати, за цим номером, інформацію стосовно законного перебування на території заповідника.

Останні новини:


[17.02.2022][екологічна просвіта]

Водно-болотні угіддя Канівщини: проблеми та перспективи їх вирішення.

[17.12.2021][екологічна просвіта]

Збережи ялинку

[16.12.2021][екологічна просвіта]

Діти канівських шкіл декламували слухачам радіо "Магніт" свої вірші, на тему збереження лісових красунь

[17.11.2021][ювілей]

Як Канівський заповідник відзначив День науки-2021

[04.10.2021][екологічна просвіта]

Всесвітній день захисту тварин.

Хмарка тегів :


Канівський природний заповідник Kaniv Nature Reserve первоцвіти баклан День Землі екологічна просвіта Ряст ущільнений Київський національний університет kanivbiosfera.at.ua Похмурий Дніпро Канів екологічна акція Не рубай ялинку! лісова красуня Збережи первоцвіти Меланчин потік Канівський заповідник квест Збережи ялинку! природоохоронна акція Вуж звичайний Дні науки флешмоб Міжнародна конференція природа