Головна » 2015 » Червень » 10 » У Канівському природному заповіднику пройшов міжнародний польовий семінар.
06:14
У Канівському природному заповіднику пройшов міжнародний польовий семінар.

З 4 по 8 червня на базі Канівського природного заповідника був проведений міжнародний польовий семінар «Тафоценози плейстоценової фауни і геологічні події», що проводився в рамках міжнародного проекту «Еволюція ховрахів і пізньосередньочетвертинне середовище в Північному Причорномор’ї». Проект фінансується грантом INQUA (Міжнародної асоціації по вивченню четвертинного періоду) (INQUA Project 1501P, керівник і автор проекту Лілія Вікторівна Попова, старший науковий співробітник науково-дослідної лабораторії «Мінералого-геохімічних досліджен» навчально-наукового інституту «Інститут геології»). В семінарі брали участь студенти, аспіранти і співробітники ННІ «Інститут геології», історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, інших українських і закордонних установ.

В рамках семінару учасники здійснили робочі виїзди до села Халеп’я (Київська обл.), в околиці міста Канева, ландшафтногого заказника місцевого значення «Півіха» (Глобинський і Кременчуцький райони Черкаської обл.). Учасників семінару цікавили четвертинні відслонення. Побачили грунтовий розріз антропогенних відкладів у кар’єрі біля с. Хмільна. Побували в с. Межирич біля стоянки мисливців на мамонтів. Зацікавила їх долина річки Ірдинка та ділянка борової тераси, як об’єкти ландшафтогенезу останього післяльодовикового періоду. Дослідили відслонення антропогенних відкладів вздовж берегів Кременчуцького водосховища у с. Боровиця, Чигиринського району, Черкаської області.

Гості пройшли ескурсійним маршрутом по екологічних стежкам заповідника, прослухали екскурсію в музеї природи  та побували на Тарасовій горі. 

міжнародний польовий семінар

Переглядів: 323 | Додав: kanivbiosfera | Теги: Канівський природний заповідник, міжнародний польовий семінар

Телефонуйте


(04736) 3-29-91

Гаряча лінія Канівського природного заповідника, на яку можуть звертатись громадяни у випадку: пожежі в лісі;
протиправних дій, що завдають шкоди природі (рубки дерев, полювання на звіра, збирання грибів, лікарських рослин, ягід); виявлення в природі поранених диких тварин.
Також бажаючі можуть отримати, за цим номером, інформацію стосовно законного перебування на території заповідника.

Останні новини:


[18.09.2018][ювілей]

Каневу – 940 років!

[30.07.2018][ювілей]

Відзначили 95-у річницю з дня заснування Канівського природного заповідника

[19.07.2018]

Фотоконкурс «Ця неповторна мить чарівної природи»

[19.06.2018][екологічна просвіта]

Еколого-пізнавальні подорожі в Канівський природний заповідник

[07.06.2018][екологічна просвіта]

Проведення дитячої комплексної еколого-краєзнавчої експедиції та наради-навчання для педагогічного активу СЮН/ЕНЦ та базових шкіл на базі К

Хмарка тегів :


Канівський природний заповідник Kaniv Nature Reserve баклан первоцвіти День Землі екологічна просвіта Ряст ущільнений співпраця Київський національний університет kanivbiosfera.at.ua Похмурий Дніпро Канів екологічна акція Не рубай ялинку! лісова красуня Збережи первоцвіти Меланчин потік Канівський заповідник квест Збережи ялинку! природоохоронна акція Вуж звичайний Дні науки флешмоб Міжнародна конференція