Головна » 2015 » Червень » 22 » Екотабір
12:26
Екотабір

Виховувати любов і повагу до природи у людини потрібно ще змалку. Співробітники Канівського природного заповідника постійно проводять еколого-просвітню роботу з школярами міських та районних шкіл. В рамках співпраці, для учнів, організували одноденні екологічні табори на території заповідника.  

Для дітей провели пізнавальні екскурсії по екологічній стежці від Шевченківського національного заповідника до садиби природного заповідника та по музею природи, спортивні змагання, вікторини, розвиваючі ігри. Смачною козацькою кашею закінчувався цікавий, пізнавальний день в екотаборі. У таборах побували діти різного віку із загальноосвітніх шкіл №1, №3, №4, №6 міста Канева та Канівської гімназії ім. Івана Франка, а також із сіл Ліпляве, Мельники, Степанці, Яблунів, Сушки, Литвинець.

 Учасники екотабору отримали необхідні життєві навички, навчалися поводити себе в природі, зрозуміли, що навіть маленький крок для захисту природи – це крок до гармонії з нею. 

ЕкотабірЕкотабірЕкотабірЕкотабірЕкотабірЕкотабірЕкотабірЕкотабірЕкотабірЕкотабірЕкотабірЕкотабірЕкотабірЕкотабір

Категорія: екологічна просвіта | Переглядів: 644 | Додав: kanivbiosfera | Теги: Канівський природний заповідник, Екотабір
Всього коментарів: 0
avatar

Телефонуйте


(04736) 3-29-91

Гаряча лінія Канівського природного заповідника, на яку можуть звертатись громадяни у випадку: пожежі в лісі;
протиправних дій, що завдають шкоди природі (рубки дерев, полювання на звіра, збирання грибів, лікарських рослин, ягід); виявлення в природі поранених диких тварин.
Також бажаючі можуть отримати, за цим номером, інформацію стосовно законного перебування на території заповідника.

Останні новини:


[10.12.2020][екологічна просвіта]

Збережи ялинку

[16.11.2020][ювілей]

150 років із дня народження видатного українського геолога, академіка ВУАН Володимира Васильовича Різниченка

[16.10.2020][Виставка]

Виставка фотографій В.М. Грищенка

[08.10.2020][навчальний процес]

Що таке Червона книга? Навіщо вона потрібна? Розповідь для шкільних уроків "Я пізнаю світ".

[19.09.2020]

Дистанційний урок довжиною в літо

Хмарка тегів :


Канівський природний заповідник Kaniv Nature Reserve первоцвіти баклан День Землі екологічна просвіта Ряст ущільнений Київський національний університет kanivbiosfera.at.ua Похмурий Дніпро Канів екологічна акція Не рубай ялинку! лісова красуня Збережи первоцвіти Меланчин потік Канівський заповідник квест Збережи ялинку! природоохоронна акція Вуж звичайний Дні науки флешмоб Міжнародна конференція природа