Головна » 2015 » Червень » 23 » Студенти, у місті Каневі, відзначили День скорботи та вшанували пам’ять жертв другої світової війни в Україні.
13:47
Студенти, у місті Каневі, відзначили День скорботи та вшанували пам’ять жертв другої світової війни в Україні.

Студенти Київського національного університету імені Тараса Шевченка, у місті Каневі, відзначили День скорботи та вшанували пам’ять жертв другої світової війни в Україні.

22 червня студенти  першого курсу ННЦ «Інституту біології», що проходять навчальну практику на базі Канівського природного заповідника, разом з працівниками заповідника, вшанували пам`ять жертв війни покладанням квітів до Меморіалу Слави. В пам’ять за загиблими воїнами, біля меморіалу, студенти Ліза Снігірьова та Сергій Савощенко прочитали вірші. До присутніх звернувся директор Канівського природного заповідника - Володимир Пилипенко. Він згадав про кровопролитні бої на початку війни, котрих зазнав Канів у червні-серпні 1941 року.

Із словами пошани до загиблих захисників нашої Батьківщини звернувся керівник навчальної практики студентів, доцент кафедри зоології Київського національного університету – Владлен Трохимець.

Загиблих воїнів вшанували хвилиною мовчання.

День скорботиДень скорботиДень скорботиДень скорботиДень скорботиДень скорботиДень скорботи

Адміністрація Канівського природного заповідника

Переглядів: 358 | Додав: kanivbiosfera | Теги: Студенти Київського національного у, День скорботи

Телефонуйте


(04736) 3-29-91

Гаряча лінія Канівського природного заповідника, на яку можуть звертатись громадяни у випадку: пожежі в лісі;
протиправних дій, що завдають шкоди природі (рубки дерев, полювання на звіра, збирання грибів, лікарських рослин, ягід); виявлення в природі поранених диких тварин.
Також бажаючі можуть отримати, за цим номером, інформацію стосовно законного перебування на території заповідника.

Останні новини:


[18.09.2018][ювілей]

Каневу – 940 років!

[30.07.2018][ювілей]

Відзначили 95-у річницю з дня заснування Канівського природного заповідника

[19.07.2018]

Фотоконкурс «Ця неповторна мить чарівної природи»

[19.06.2018][екологічна просвіта]

Еколого-пізнавальні подорожі в Канівський природний заповідник

[07.06.2018][екологічна просвіта]

Проведення дитячої комплексної еколого-краєзнавчої експедиції та наради-навчання для педагогічного активу СЮН/ЕНЦ та базових шкіл на базі К

Хмарка тегів :


Канівський природний заповідник Kaniv Nature Reserve баклан первоцвіти День Землі екологічна просвіта Ряст ущільнений співпраця Київський національний університет kanivbiosfera.at.ua Похмурий Дніпро Канів екологічна акція Не рубай ялинку! лісова красуня Збережи первоцвіти Меланчин потік Канівський заповідник квест Збережи ялинку! природоохоронна акція Вуж звичайний Дні науки флешмоб Міжнародна конференція