Головна » 2016 » Квітень » 11 » В природному заповіднику відзначили Міжнародний день птахів
11:38
В природному заповіднику відзначили Міжнародний день птахів

Птахи — це пісня і політ, символ волі і простору, вони піднімаються вище гір і хмар, перелітають пустелі, моря, океани...

Птахи прикрашають і збагачують природу. Але їм важко вижити у зміненому людиною світі. Тому птахи часто потребують нашої допомоги. Ще з приходом зими учні шкіл міста Канева та Канівського району долучились до природоохоронного заходу «Наша допомога птахам». Діти власноруч робили  годівнички та розвішували їх на території шкіл чи біля своїх будинків, всю зиму підгодовували птахів насінням та хлібом.

Навесні, в очікуванні пернатих, учні взяли участь у конкурсі на кращу шпаківню, який організували працівники Канівського природного заповідника до Міжнародного дня птахів. У світі це свято відзначають 1 квітня, саме цього дня 1906 року було підписано Міжнародну конвенцію з охорони птахів.

У конкурсі активну участь взяли учні загальноосвітніх шкіл №1, №3 і №6 міста Канева та учні Беркозівського навчально-виховного комплексу. Їхні шпаківні оцінювали працівники заповідника на чолі із заступником директора з наукової роботи, орнітологом Віталієм Миколайовичем Грищенком. За умовами конкурсу, діти мали правильно виготовити шпаківню, так щоб її залюбки заселили шпаки, та повісити її на території своєї школи або поблизу, щоб спостерігати за птахами які там оселяться.

До відзначення Дня птахів в Канівському природному заповіднику долучилася Миронівська птахофабрика. Саме, за підтримки підприємства, діти-учасники отримали подарунки та солодощі.

Дуже приємно, що діти виявили великий інтерес до конкурсу. Кожен із зроблених ними пташиних будиночків цікавий по-своєму, хоча не всі виготовлені за правильними критеріями. 5-го квітня на садибі заповідника відбулося нагородження переможців та відзначення активних учасників конкурсу. Директор Канівського природного заповідника Володимир Петрович Пилипенко спільно з фахівцем із зв’язків з громадськістю ПрАТ «Миронівська птахофабрика» Вітою Василівною Кузнєцовою  звернулися з вітальним словом до конкурсантів, подякували їм за активність, нагородили переможців грамотами та призами, а всіх присутніх учасників конкурсу — подяками, заохочувальними подарунками. Серед призерів: I місце – учні 3-А класу ЗОШ №1 м. Канева Марія Дерев’янко, Михайло Дерев’янко та учень 7 класу Беркозівського НВК  Валентин Легкий; II місце – учениця 6-Б класу ЗОШ №3 Лідія Зеленська та учениця  4-А класу ЗОШ №1 Олександра Жирна;  III місце – учениця 7-А класу ЗОШ №6 Вікторія Недоступ та учень 3-А класу ЗОШ № 1 Арсен Полянчук. Діти також переглянули фільм Є.Д. Яблоновської-Грищенко «Весна, пора нових пісень», пограли в цікаві еколого-просвітні ігри. Потім учні разом з працівниками заповідника вивісили частину конкурсних шпаківень на садибі заповідника. Після цього відбулася екскурсія екологічною стежкою по заповідному весняному лісі та до музею Природи. Також дітей пригощали чаєм з печивом.

До відзначення Міжнародного дня птахів долучились також школярі 1-го та 2-го класів загальноосвітньої школи № 4 міста Канева, вони намалювали малюнки та придумали розповіді про своїх улюблених птахів. На садибі Канівського природного заповідника вони побували 4 квітня. Діти розповіли вірші про птахів. Вчителі та працівники заповідника провели з дітьми цікаві, пізнавальні ігри. Винагородою для дітей були подарунки та екскурсія до лісу, де вони почули пташиний спів та побачили як цвіте ряст, проліски, підсніжники та інші ранньовесняні лісові рослини. Після екскурсії дітей частували чаєм з печивом.

Адміністрація Канівського природного заповідника

Міжнародний день птахівМіжнародний день птахівМіжнародний день птахівМіжнародний день птахівМіжнародний день птахівМіжнародний день птахівМіжнародний день птахівМіжнародний день птахівМіжнародний день птахівМіжнародний день птахівМіжнародний день птахів

Переглядів: 470 | Додав: kanivbiosfera | Теги: Канівський природний заповідник, Міжнародний день птахі

Телефонуйте


(04736) 3-29-91

Гаряча лінія Канівського природного заповідника, на яку можуть звертатись громадяни у випадку: пожежі в лісі;
протиправних дій, що завдають шкоди природі (рубки дерев, полювання на звіра, збирання грибів, лікарських рослин, ягід); виявлення в природі поранених диких тварин.
Також бажаючі можуть отримати, за цим номером, інформацію стосовно законного перебування на території заповідника.

Останні новини:


[10.01.2019][екологічна акція]

Шкільна екологічна акція «Збережи ялинку»

[14.12.2018][екологічна просвіта]

Птахи потребують допомоги!

[06.12.2018]

Екологічний захід «Здорова планета — здорова людина»

[12.11.2018]

День відродження

[18.09.2018][ювілей]

Каневу – 940 років!

Хмарка тегів :


Канівський природний заповідник Kaniv Nature Reserve баклан первоцвіти День Землі екологічна просвіта Ряст ущільнений співпраця Київський національний університет kanivbiosfera.at.ua Похмурий Дніпро Канів екологічна акція Не рубай ялинку! лісова красуня Збережи первоцвіти Меланчин потік Канівський заповідник квест Збережи ялинку! природоохоронна акція Вуж звичайний Дні науки флешмоб Міжнародна конференція