Головна » 2016 » Жовтень » 12 » Засідання методичного об’єднання вчителів української мови і літератури міста Канева
12:31
Засідання методичного об’єднання вчителів української мови і літератури міста Канева

07 жовтня на садибі Канівського природного заповідника відбулося інтегроване засідання методичного об’єднання вчителів української мови і літератури міста Канева. Організаторами засідання були вчителі Канівської санаторної школи-інтернату Шевченко Л.П. та Криволап Л.П..

На думку вчителів, любов до Батьківщини і рідної мови, народних традицій та культури, починається з любові до рідного краю. Саме тому, засідання вони провели у формі літературно-краєзнавчого квесту за участю науковців Канівського природного та Шевченківського національного заповідників.

Маршрутом мо Екологічній стежці провів Шевчик В.Л.- старший науковий співробітник, кандидат біологічних наук. По закінченню, презентував Червону книгу України.
Вже на першій зупинці «Краєзнавчій» Петриченко О.Д. - заступник директора з природоохоронної роботи, занурив педагогів у історичне минуле нашого краю.
Зупинку «Скіфську» представила Яблоновська -Грищенко Є.Д. - науковий співробітник, кандидат біологічних наук, на якій поєдналися археологічні дослідження і літературні твори Бориса Мозолевського.
На «Літературній» зупинці Миколенко Л.В. – старший науковий співробітник ШНЗ, переконала присутніх у необхідності пізнання краси рідного краю, зачитала уривки творів Т.Г.Шевченка.
Своїм досвідом роботи з використання краєзнавчого матеріалу на уроках обмінялися Шевченко Л.П. - старший учитель української мови і літератури, та «Виховання ціннісного ставлення до природи через метод проекту» Криволап Л.П. – учитель-методист хімії і біології.
Дуже цікавим і пізнавальним було засідання методичного об’єднання вчителів, з якого кожен учасник взяв собі щось нове на замітку.

Засідання методичного об’єднання вчителів української мови і літератури міста КаневаЗасідання методичного об’єднання вчителів української мови і літератури міста КаневаЗасідання методичного об’єднання вчителів української мови і літератури міста КаневаЗасідання методичного об’єднання вчителів української мови і літератури міста КаневаЗасідання методичного об’єднання вчителів української мови і літератури міста КаневаЗасідання методичного об’єднання вчителів української мови і літератури міста КаневаЗасідання методичного об’єднання вчителів української мови і літератури міста КаневаЗасідання методичного об’єднання вчителів української мови і літератури міста КаневаЗасідання методичного об’єднання вчителів української мови і літератури міста КаневаЗасідання методичного об’єднання вчителів української мови і літератури міста КаневаЗасідання методичного об’єднання вчителів української мови і літератури міста КаневаЗасідання методичного об’єднання вчителів української мови і літератури міста КаневаЗасідання методичного об’єднання вчителів української мови і літератури міста КаневаЗасідання методичного об’єднання вчителів української мови і літератури міста КаневаЗасідання методичного об’єднання вчителів української мови і літератури міста Канева

Переглядів: 187 | Додав: kanivbiosfera | Теги: українська мова, засідання, методичне об’єднання вчителів, украънська література

Телефонуйте


(04736) 3-29-91

Гаряча лінія Канівського природного заповідника, на яку можуть звертатись громадяни у випадку: пожежі в лісі;
протиправних дій, що завдають шкоди природі (рубки дерев, полювання на звіра, збирання грибів, лікарських рослин, ягід); виявлення в природі поранених диких тварин.
Також бажаючі можуть отримати, за цим номером, інформацію стосовно законного перебування на території заповідника.

Останні новини:


[18.09.2018][ювілей]

Каневу – 940 років!

[30.07.2018][ювілей]

Відзначили 95-у річницю з дня заснування Канівського природного заповідника

[19.07.2018]

Фотоконкурс «Ця неповторна мить чарівної природи»

[19.06.2018][екологічна просвіта]

Еколого-пізнавальні подорожі в Канівський природний заповідник

[07.06.2018][екологічна просвіта]

Проведення дитячої комплексної еколого-краєзнавчої експедиції та наради-навчання для педагогічного активу СЮН/ЕНЦ та базових шкіл на базі К

Хмарка тегів :


Канівський природний заповідник Kaniv Nature Reserve баклан первоцвіти День Землі екологічна просвіта Ряст ущільнений співпраця Київський національний університет kanivbiosfera.at.ua Похмурий Дніпро Канів екологічна акція Не рубай ялинку! лісова красуня Збережи первоцвіти Меланчин потік Канівський заповідник квест Збережи ялинку! природоохоронна акція Вуж звичайний Дні науки флешмоб Міжнародна конференція