Головна » 2016 » Листопад » 21 » Вперше у Каневі пройшли "Дні науки"
11:57
Вперше у Каневі пройшли "Дні науки"

У Каневі вперше відзначили День науки

Щороку 10 листопада на планеті відзначають Всесвітній день науки в ім’я миру та прогресу під егідою ЮНЕСКО. В Україні, з нагоди цього свята, 12 листопада в Харкові, Житомері, Львові, Івано-Франківську, Одесі, Києві, а також, вперше у Каневі відбулися осінні науково-популярні заходи в рамках проекту «Дні науки», започаткованого молодими вченими наукових установ Національної академії наук України.

Усі бажаючі мешканці міста Канева, щоб ближче ознайомитися з наукою, завітали до міського будинку культури.  
Це дійсно було свято науки - незвичайні досліди, демонстрації, ігри, вікторини, майстер-класи, які розповідали, як працює наука, що важливого і цікавого приносить у повсякденне життя. 
У цей час, коли мало сонця і багато ночі - вийшло яскраве свято. Сподіваємося, наступного року воно збере набагато більше гостей! 
Величезна подяка тим, хто взяв участь у відзначенні Дня науки - організаторам, творцям програми – співробітникам Канівського природного заповідника, Шевченківського національного заповідника, Канівської дитячої школи мистецтв, вчителям та учням Канівської санаторної школи-інтернату, учням-волонтерам, а також всим хто відвідав свято і прийняв у ньому активну участь!

Більше фото та інформації на сторінці https://www.facebook.com/eos.kaniv/

Категорія: екологічна просвіта | Переглядів: 201 | Додав: kanivbiosfera

Телефонуйте


(04736) 3-29-91

Гаряча лінія Канівського природного заповідника, на яку можуть звертатись громадяни у випадку: пожежі в лісі;
протиправних дій, що завдають шкоди природі (рубки дерев, полювання на звіра, збирання грибів, лікарських рослин, ягід); виявлення в природі поранених диких тварин.
Також бажаючі можуть отримати, за цим номером, інформацію стосовно законного перебування на території заповідника.

Останні новини:


[10.01.2019][екологічна акція]

Шкільна екологічна акція «Збережи ялинку»

[14.12.2018][екологічна просвіта]

Птахи потребують допомоги!

[06.12.2018]

Екологічний захід «Здорова планета — здорова людина»

[12.11.2018]

День відродження

[18.09.2018][ювілей]

Каневу – 940 років!

Хмарка тегів :


Канівський природний заповідник Kaniv Nature Reserve баклан первоцвіти День Землі екологічна просвіта Ряст ущільнений співпраця Київський національний університет kanivbiosfera.at.ua Похмурий Дніпро Канів екологічна акція Не рубай ялинку! лісова красуня Збережи первоцвіти Меланчин потік Канівський заповідник квест Збережи ялинку! природоохоронна акція Вуж звичайний Дні науки флешмоб Міжнародна конференція