Головна » 2017 » Червень » 16 » Круглий стіл до Міжнародного дня біорізноманіття.
09:46
Круглий стіл до Міжнародного дня біорізноманіття.

До Міжнародного дня біорізноманіття в Черкаському національному університеті ім. Б. Хмельницького, 24 травня пройшов круглий стіл та тематична виставка, які організували Управління екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації та Навчально-науковий інститут природничих наук Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького.
 У заході взяли участь представники: Київського національного університету ННЦ «Інституту біології та медицини» Канівського природного заповідника, Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Черкаській області, Черкаського державного технологічного університету, Державної екологічної інспекції у Черкаській області, управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації, Черкаського  обласного управління лісового та мисливського господарства, Черкаського обласного краєзнавчого музею, Національного природного парку “Нижньосульський”, Центру дитячої та юнацької творчості Черкас, Черкаського регіонального управління водних ресурсів, учнівського лісництва Смілянського лісового господарства.
Учасники круглого столу відзначили, що питання збереження біорізноманіття як на Черкащині, так і в Україні складні та багатогранні. Тому необхідно спрямувати спільні зусилля для їх практичного вирішення.
Під час засідання  обговорили питання щодо збереження біорізноманіття шляхом створення територій та об`єктів природно-заповідного фонду, розвитку природно-заповідної справи на Черкащині (історичних та сучасних аспектів), перспектив збереження біорізноманіття на території Черкаської області, змін в орнітофауні Черкаської області під впливом антропогенної діяльності, випуску органічної продукції, біорізноманіття Національного природного парку “Нижньосульський”, перспектив розвитку екологічного туризму на територіях та об’єктах природно-заповідного фонду, екологічного виховання дітей молодшого шкільного віку.
З доповіддю від Канівського природного заповідника виступила Яблоновська-Грищенко Є.Д. — кандидат біологічних наук, старший науковий співробітник Канівського природного заповідника, вона розповіла про ефективні методи екологічного виховання  дітей у загальноосвітніх школах, які перевірені на власному досвіді.

Адміністрація Канівського природного заповідника.

Круглий стіл до Міжнародного дня біорізноманіття.Круглий стіл до Міжнародного дня біорізноманіття.Круглий стіл до Міжнародного дня біорізноманіття.Круглий стіл до Міжнародного дня біорізноманіття.Круглий стіл до Міжнародного дня біорізноманіття.Круглий стіл до Міжнародного дня біорізноманіття.

Категорія: обмін досвідом | Переглядів: 142 | Додав: kanivbiosfera

Телефонуйте


(04736) 3-29-91

Гаряча лінія Канівського природного заповідника, на яку можуть звертатись громадяни у випадку: пожежі в лісі;
протиправних дій, що завдають шкоди природі (рубки дерев, полювання на звіра, збирання грибів, лікарських рослин, ягід); виявлення в природі поранених диких тварин.
Також бажаючі можуть отримати, за цим номером, інформацію стосовно законного перебування на території заповідника.

Останні новини:


[18.09.2018][ювілей]

Каневу – 940 років!

[30.07.2018][ювілей]

Відзначили 95-у річницю з дня заснування Канівського природного заповідника

[19.07.2018]

Фотоконкурс «Ця неповторна мить чарівної природи»

[19.06.2018][екологічна просвіта]

Еколого-пізнавальні подорожі в Канівський природний заповідник

[07.06.2018][екологічна просвіта]

Проведення дитячої комплексної еколого-краєзнавчої експедиції та наради-навчання для педагогічного активу СЮН/ЕНЦ та базових шкіл на базі К

Хмарка тегів :


Канівський природний заповідник Kaniv Nature Reserve баклан первоцвіти День Землі екологічна просвіта Ряст ущільнений співпраця Київський національний університет kanivbiosfera.at.ua Похмурий Дніпро Канів екологічна акція Не рубай ялинку! лісова красуня Збережи первоцвіти Меланчин потік Канівський заповідник квест Збережи ялинку! природоохоронна акція Вуж звичайний Дні науки флешмоб Міжнародна конференція