Головна » 2017 » Вересень » 18 » Канівський природний заповідник взяв участь у святкуванні Дня міста Канева
13:58
Канівський природний заповідник взяв участь у святкуванні Дня міста Канева

 16 вересня у Каневі відзначили 939 річницю з дня заснування міста. Організації та підприємства, навчальні заклади міста презентували свої досягнення та знайомили людей зі своєю діяльністю.
Традиційно працівники заповідника проводили майстер-класи: виготовлення ручок для письма  із гілочок бузини, та з використаного паперу. Виготовляти такі ручки одне задоволення, всім дуже подобається, тому що робити їх дуже швидко і просто.  Малеча власноруч ліпила тварин, птахів, рослини та інші вироби на природну тематику з солоного тіста та кольоровими фарбами розфарбовувала їх. Діти та дорослі брали участь у екологічних вікторинах: «Що покласти у кошик» — вивчали ознаки  їстівних та отруйних грибів, «Чий цей листочок?», «Чи знаєш ти рідну природу». Складали пазли з частин листків дерев.
Переможці вікторин  та учасники майстер класів на згадку отримували наклейки, календарики, власні вироби та повітряну кульку.

Категорія: екологічна акція | Переглядів: 200 | Додав: kanivbiosfera

Телефонуйте


(04736) 3-29-91

Гаряча лінія Канівського природного заповідника, на яку можуть звертатись громадяни у випадку: пожежі в лісі;
протиправних дій, що завдають шкоди природі (рубки дерев, полювання на звіра, збирання грибів, лікарських рослин, ягід); виявлення в природі поранених диких тварин.
Також бажаючі можуть отримати, за цим номером, інформацію стосовно законного перебування на території заповідника.

Останні новини:


[10.01.2019][екологічна акція]

Шкільна екологічна акція «Збережи ялинку»

[14.12.2018][екологічна просвіта]

Птахи потребують допомоги!

[06.12.2018]

Екологічний захід «Здорова планета — здорова людина»

[12.11.2018]

День відродження

[18.09.2018][ювілей]

Каневу – 940 років!

Хмарка тегів :


Канівський природний заповідник Kaniv Nature Reserve баклан первоцвіти День Землі екологічна просвіта Ряст ущільнений співпраця Київський національний університет kanivbiosfera.at.ua Похмурий Дніпро Канів екологічна акція Не рубай ялинку! лісова красуня Збережи первоцвіти Меланчин потік Канівський заповідник квест Збережи ялинку! природоохоронна акція Вуж звичайний Дні науки флешмоб Міжнародна конференція