Головна » 2017 » Жовтень » 20 » Козацькому роду нема переводу!
13:34
Козацькому роду нема переводу!

На передодні Дня українського козацтва, що відзначається 14 жовтня та збігається з Днем  Покрови Пресвятої Богородиці,  в Канівській загальноосвітній школі №1 відбулося свято «Козацькому роду нема переводу». Під час свята учнівські команди змагалися у конкурсах: туристсько-спортивному — «Як козаки по сіль ходили»; на краще знання рідної природи; квесті-пошуку на знання історії козацтва; конкурсі козацької і національно-патріотичної пісні. 
Працівники Канівського природного заповідника взяли участь у цьому заході.  Організували та провели конкурс, що був спрямований на визначення кращого знавця рідної природи. Для кожної команди підготували кросворди на екологічну тематику, провели вікторину «Їстівне, не їстівне» — учні повинні були розділити по корзинкам фотокартки з зображенням отруйних і не отруйних грибів.   А також, всі бажаючі мали можливість виготовити екоручки з сухих гілочок бузини.
В кінці свята працівники заповідника відзначили грамотами переможців.

Козацькому роду нема переводу!Козацькому роду нема переводу!Козацькому роду нема переводу!Козацькому роду нема переводу!Козацькому роду нема переводу!Козацькому роду нема переводу!Козацькому роду нема переводу!Козацькому роду нема переводу!Козацькому роду нема переводу!

Переглядів: 148 | Додав: kanivbiosfera

Телефонуйте


(04736) 3-29-91

Гаряча лінія Канівського природного заповідника, на яку можуть звертатись громадяни у випадку: пожежі в лісі;
протиправних дій, що завдають шкоди природі (рубки дерев, полювання на звіра, збирання грибів, лікарських рослин, ягід); виявлення в природі поранених диких тварин.
Також бажаючі можуть отримати, за цим номером, інформацію стосовно законного перебування на території заповідника.

Останні новини:


[18.09.2018][ювілей]

Каневу – 940 років!

[30.07.2018][ювілей]

Відзначили 95-у річницю з дня заснування Канівського природного заповідника

[19.07.2018]

Фотоконкурс «Ця неповторна мить чарівної природи»

[19.06.2018][екологічна просвіта]

Еколого-пізнавальні подорожі в Канівський природний заповідник

[07.06.2018][екологічна просвіта]

Проведення дитячої комплексної еколого-краєзнавчої експедиції та наради-навчання для педагогічного активу СЮН/ЕНЦ та базових шкіл на базі К

Хмарка тегів :


Канівський природний заповідник Kaniv Nature Reserve баклан первоцвіти День Землі екологічна просвіта Ряст ущільнений співпраця Київський національний університет kanivbiosfera.at.ua Похмурий Дніпро Канів екологічна акція Не рубай ялинку! лісова красуня Збережи первоцвіти Меланчин потік Канівський заповідник квест Збережи ялинку! природоохоронна акція Вуж звичайний Дні науки флешмоб Міжнародна конференція