Головна » 2018 » Квітень » 17 » Неси добро у світ природи!
13:09
Неси добро у світ природи!

В квітні починає земля квітувати! В цей час у Канівському природному заповіднику масово цвітуть рослини-первоцвіти. Світлолюбні і вологолюбні, вони спішать відцвісти і дати насіння. З метою ознайомитися з біорізноманіттям природних комплексів та екосистем заповідника, побачити ранньоквітучі рослини, вчитель біології Канівської школи-інтернат Людмила Криволап організувала для учнів 7, 9-тих та 10-тих класів експедицію — «Неси добро у світ природи». Під час експедиції учні пройшли екологічною стежкою Канівського природного заповідника разом з Олександром Полішком. Побачили розквітлі первоцвіти: підсніжник звичайний, проліску дволисту, ряст порожнистий, ряст ущільнений, анемону жовтецеву, зірочки малі, ведмежу цибулю (черемша), скополію карніолійську. Деякі види первоцвітів занесено до Червоної книги України! Сподіваємось, що учасники експедиції надихнулися почуттям бережливого відношення до перших провісників весни!

Неси добро у світ природи!Неси добро у світ природи!Неси добро у світ природи!Неси добро у світ природи!Неси добро у світ природи!Неси добро у світ природи!Неси добро у світ природи!

Категорія: екологічна просвіта | Переглядів: 81 | Додав: kanivbiosfera | Теги: Неси добро у світ природи!

Телефонуйте


(04736) 3-29-91

Гаряча лінія Канівського природного заповідника, на яку можуть звертатись громадяни у випадку: пожежі в лісі;
протиправних дій, що завдають шкоди природі (рубки дерев, полювання на звіра, збирання грибів, лікарських рослин, ягід); виявлення в природі поранених диких тварин.
Також бажаючі можуть отримати, за цим номером, інформацію стосовно законного перебування на території заповідника.

Останні новини:


[26.04.2018][екологічна просвіта]

Весняна пташина феєрія – подарунок Каневу від учнів школи № 4

[25.04.2018][екологічна акція]

Відзначили День Землі у Канівському природному заповіднику.

[19.04.2018][екологічна просвіта]

Птахи прилетіли – весну принесли

[17.04.2018][екологічна просвіта]

Неси добро у світ природи!

[09.02.2018][екологічна просвіта]

В загальноосвітніх школах міста Канева пройшли заходи присвячені Всесвітньому дню охорони водно-болотних угідь.

Хмарка тегів :


Канівський природний заповідник Kaniv Nature Reserve баклан первоцвіти День Землі екологічна просвіта Ряст ущільнений співпраця Київський національний університет kanivbiosfera.at.ua Похмурий Дніпро Канів екологічна акція Не рубай ялинку! лісова красуня Збережи первоцвіти Меланчин потік Канівський заповідник квест Збережи ялинку! природоохоронна акція Вуж звичайний Дні науки флешмоб Міжнародна конференція