Головна » 2018 » April » 25 » Відзначили День Землі у Канівському природному заповіднику.
04:43
Відзначили День Землі у Канівському природному заповіднику.

Щорічно, 22 квітня люди по всій планеті відзначають День Землі, який став символічним загальнолюдським святом любові та турботи за наш спільний дім. В цей день в різних куточках земної кулі небайдужі до проблем природи люди проводять різноманітні корисні та цікаві заходи, спрямовані на об’єднання зусиль для захисту миру на планеті та збереження природи.
До цього дня, працівниками Канівського природного заповідника Навчально-наукового центру «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка,  спільно з партнерами — компанією Миронівський хлібопродукт, разом з вчителями та  учнями  шести загальноосвітніх шкіл міста Канева, 20 квітня, організували та провели еколого-пізнавальний квест «У пошуках скарбів знань».
У заходах взяли участь команди від шкіл міста. Учасниками команд юних ерудитів-екологів стали кращі учні сьомих класів, що заздалегідь готувались вчителями. Також кожну команду підсилили співробітником від компанії ПрАТ «Миронівська птахофабрика» та Управління екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації.
Команди отримували картосхему  для виконання квестових завдань по чітко визначеному маршруту, що був побудований на садибі Канівського природного заповідника. Кожна команда мала пройти вісім станцій: мікологічну, біологічну, спортивну, ентомологічну, екологічну, метеорологічну, ерудит, та історичну. На кожній із них гравці виконували різноманітні завдання, та отримували за правильні відповіді частинки пазлу, котрий, у зібраному вигляді, був ключем до «скарбу». У випадку, коли учасникам не вдавалося здобути частинки пазлу вони виконували додаткові творчі чи спортивні завдання щоб зібрати пазл-ключ.
На спортивній станції учасники квестових змагань отримували додаткові бали для того щоб здобути компаси, за допомогою яких капітани команд мали змогу знайти захований «скарб».
Також учні взяли участь у флешмобі «Земля моїх мрій». Школярі малювали малюнки  на асфальті на природоохоронну тематику. 
За підсумками змагань учасників відзначили пам’ятними дипломами та грамотами від Канівського природного заповідника. Учні також отримали різноманітні цінні призи від партнерів, що сприяли організації та проведенню заходів до Дня Землі. На завершення заходу, приємною несподіванкою для всіх дітей став солодкий стіл.
Канівський природний заповідник висловлює подяку вчителям, які невтомно навчають дітей та виховують у них почуття любові до природи. Канівському перевізнику ТОВ «М+М», що надав транспортний засіб для перевезення учнів з міста до заповідника. А також ПрАТ «Миронівська птахофабрика» за постійну підтримку різноманітних екологічних акцій, які організовує та проводить Канівський природний заповідник.
        Учасники свята поглибили свої знання, отримали незабутні враження, нові емоції. Сподіваємося, що такі заходи сприяють підвищенню екологічної свідомості, посилюють прагнення охороняти та жити в злагоді з природою.
День Землі у Канівському природному заповідникуДень Землі у Канівському природному заповідникуДень Землі у Канівському природному заповідникуДень Землі у Канівському природному заповідникуДень Землі у Канівському природному заповідникуДень Землі у Канівському природному заповідникуДень Землі у Канівському природному заповідникуДень Землі у Канівському природному заповідникуДень Землі у Канівському природному заповідникуДень Землі у Канівському природному заповідникуДень Землі у Канівському природному заповідникуДень Землі у Канівському природному заповідникуДень Землі у Канівському природному заповідникуДень Землі у Канівському природному заповідникуДень Землі у Канівському природному заповідникуДень Землі у Канівському природному заповідникуДень Землі у Канівському природному заповідникуДень Землі у Канівському природному заповідникуДень Землі у Канівському природному заповідникуДень Землі у Канівському природному заповідникуДень Землі у Канівському природному заповідникуДень Землі у Канівському природному заповідникуДень Землі у Канівському природному заповідникуДень Землі у Канівському природному заповідникуДень Землі у Канівському природному заповідникуДень Землі у Канівському природному заповідникуДень Землі у Канівському природному заповідникуДень Землі у Канівському природному заповідникуДень Землі у Канівському природному заповідникуДень Землі у Канівському природному заповідникуДень Землі у Канівському природному заповідникуДень Землі у Канівському природному заповідникуДень Землі у Канівському природному заповідникуДень Землі у Канівському природному заповідникуДень Землі у Канівському природному заповідникуДень Землі у Канівському природному заповідникуДень Землі у Канівському природному заповідникуДень Землі у Канівському природному заповідникуДень Землі у Канівському природному заповідникуДень Землі у Канівському природному заповідникуДень Землі у Канівському природному заповідникуДень Землі у Канівському природному заповідникуДень Землі у Канівському природному заповідникуДень Землі у Канівському природному заповідникуДень Землі у Канівському природному заповідникуДень Землі у Канівському природному заповідникуДень Землі у Канівському природному заповідникуДень Землі у Канівському природному заповідникуДень Землі у Канівському природному заповідникуДень Землі у Канівському природному заповідникуДень Землі у Канівському природному заповідникуДень Землі у Канівському природному заповідникуДень Землі у Канівському природному заповідникуДень Землі у Канівському природному заповідникуДень Землі у Канівському природному заповідникуДень Землі у Канівському природному заповідникуДень Землі у Канівському природному заповідникуДень Землі у Канівському природному заповідникуДень Землі у Канівському природному заповідникуДень Землі у Канівському природному заповіднику

ще більше фото з акції:
http://depositfiles.com/files/1t864k9yi
 

Категорія: екологічна акція | Переглядів: 807 | Додав: kanivbiosfera
Всього коментарів: 0
avatar

Телефонуйте


(04736) 3-29-91

Гаряча лінія Канівського природного заповідника, на яку можуть звертатись громадяни у випадку: пожежі в лісі;
протиправних дій, що завдають шкоди природі (рубки дерев, полювання на звіра, збирання грибів, лікарських рослин, ягід); виявлення в природі поранених диких тварин.
Також бажаючі можуть отримати, за цим номером, інформацію стосовно законного перебування на території заповідника.

Останні новини:


[17.02.2022][екологічна просвіта]

Водно-болотні угіддя Канівщини: проблеми та перспективи їх вирішення.

[17.12.2021][екологічна просвіта]

Збережи ялинку

[16.12.2021][екологічна просвіта]

Діти канівських шкіл декламували слухачам радіо "Магніт" свої вірші, на тему збереження лісових красунь

[17.11.2021][ювілей]

Як Канівський заповідник відзначив День науки-2021

[04.10.2021][екологічна просвіта]

Всесвітній день захисту тварин.

Хмарка тегів :


Канівський природний заповідник Kaniv Nature Reserve первоцвіти баклан День Землі екологічна просвіта Ряст ущільнений Київський національний університет kanivbiosfera.at.ua Похмурий Дніпро Канів екологічна акція Не рубай ялинку! лісова красуня Збережи первоцвіти Меланчин потік Канівський заповідник квест Збережи ялинку! природоохоронна акція Вуж звичайний Дні науки флешмоб Міжнародна конференція природа