Головна » 2019 » Квітень » 19 » В Канівському природному заповіднику відзначили День екологічних знань
12:28
В Канівському природному заповіднику відзначили День екологічних знань

Щорічно 15 квітня у багатьох країнах світу відзначається День екологічних знань.
Свою історію цей день веде з 1992 року. На Конференції ООН в Ріо-де-Жанейро, де обговорювалися проблеми навколишнього середовища, було підкреслено величезне значення екологічної освіти населення всіх країн світу в реалізації стратегії виживання і для сталого розвитку людства.
Набуття кожною людиною екологічних знань буде сприяти дбайливому ставленню до природи, її збереженню та зменшенню негативних екологічних наслідків, що виникають у відповідь на бездумне ставлення до неї. В той же час дуже важливим є вивчення основних законів екології якомога раніше. В процесі свого розвитку та вивчення людиною нових навчальних дисциплін, екологічні знання повинні неперервно накопичуватися.
Днями, з нагоди відзначення цієї дати на садибі Канівського природного заповідника відбувся екологічний семінар: «Наслідки впливу людини на природу». Учні 8-х класів та вчителі — А.Ю. Прус, О.П. Веретільник, С.Я. Гордієнко Канівської гімназії ім. Івана Франка  разом з О.Д. Полішком (завідуючий музеєм Канівського природного заповідника) поспілкувалися  на тему необхідності набуття екологічних знань потрібних для кращого розуміння місця сучасної людини в природі та її впливів на довкілля.  У процесі диспуту розібралися із основоположними питаннями, що стосуються безпосередньо екології, як науки, та її структури, а також  поговорили про необхідність охорони  біологічного різноманіттям в природних екосистемах. На заході були присутні представники екологічного відділу ПрАТ «Миронівська птахофабрика». Світлана Ніколаєнко (начальник відділу охорони навколишнього середовища МХП) зазначила, що проведення природоохоронних та просвітницько-екологічних заходів для учнів є запорукою безпечного майбутнього для всього людства.
Щоб закріпити набуті знання, ознайомитись з деякими екосистемами Канівського природного заповідника та їх  біорізноманіттям, учасники семінару пройшли по екологічному маршруту у заповідному лісі.

День екологічних знаньДень екологічних знаньДень екологічних знаньДень екологічних знань

Переглядів: 266 | Додав: kanivbiosfera | Теги: місто контрастів, Канів, день екологічних знань
Всього коментарів: 0
avatar

Телефонуйте


(04736) 3-29-91

Гаряча лінія Канівського природного заповідника, на яку можуть звертатись громадяни у випадку: пожежі в лісі;
протиправних дій, що завдають шкоди природі (рубки дерев, полювання на звіра, збирання грибів, лікарських рослин, ягід); виявлення в природі поранених диких тварин.
Також бажаючі можуть отримати, за цим номером, інформацію стосовно законного перебування на території заповідника.

Останні новини:


[10.12.2020][екологічна просвіта]

Збережи ялинку

[16.11.2020][ювілей]

150 років із дня народження видатного українського геолога, академіка ВУАН Володимира Васильовича Різниченка

[16.10.2020][Виставка]

Виставка фотографій В.М. Грищенка

[08.10.2020][навчальний процес]

Що таке Червона книга? Навіщо вона потрібна? Розповідь для шкільних уроків "Я пізнаю світ".

[19.09.2020]

Дистанційний урок довжиною в літо

Хмарка тегів :


Канівський природний заповідник Kaniv Nature Reserve первоцвіти баклан День Землі екологічна просвіта Ряст ущільнений Київський національний університет kanivbiosfera.at.ua Похмурий Дніпро Канів екологічна акція Не рубай ялинку! лісова красуня Збережи первоцвіти Меланчин потік Канівський заповідник квест Збережи ялинку! природоохоронна акція Вуж звичайний Дні науки флешмоб Міжнародна конференція природа