Головна » 2019 » Травень » 5 » День Сонця
13:57
День Сонця

А Ви знали, що 3-го травня відзначають Міжнародний День Сонця? Можливо тому, зранку було гарно і сонячно...
Щоб відзначити це свято до Канівського природного заповідника завітали учні 4-х класів з учителями - Т.М. Цуман, Т.В. Сліпченко, В.В. Садова, загальноосвітньої школи #6 з поглибленим вивченням іноземних мов. 
Для працівників заповідника та гостей учні підготували авторські вірші. Всі разом виготовили з паперу та використаних дисків "сонечка". Потім учні взяли участь у кількахвилинному танцювальному флешмобі. Радісним і приємним сюрпризом для дітей стали солодощі та подарунки, які підготували наші партнери, працівники екологічного відділу ПрАТ "Миронівська птахофабрика".
Сонце дає нам світло і тепло, які необхідні не тільки людям, але також рослинам і тваринам. Потрібно зазначити, що без сонця у нас не було б повітря і води. Адже тоді повітря перетворилося б на рідкий азотний океан, води б замерзли, а суша обмерзла. Наша планета виникла близько сонця і життя на ній зародилася завдяки йому.

День СонцяДень СонцяДень СонцяДень СонцяДень СонцяДень СонцяДень СонцяДень СонцяДень Сонця

Переглядів: 49 | Додав: kanivbiosfera

Телефонуйте


(04736) 3-29-91

Гаряча лінія Канівського природного заповідника, на яку можуть звертатись громадяни у випадку: пожежі в лісі;
протиправних дій, що завдають шкоди природі (рубки дерев, полювання на звіра, збирання грибів, лікарських рослин, ягід); виявлення в природі поранених диких тварин.
Також бажаючі можуть отримати, за цим номером, інформацію стосовно законного перебування на території заповідника.

Останні новини:


[08.07.2019]

7 липня – День працівника природно-заповідної справи України

[24.05.2019][екологічна просвіта]

Круглий стіл з нагоди Європейського дня парків

[20.05.2019]

Вітаємо наших друзів зі школи № 4!!!

[16.05.2019]

У Канівському центрі культури та мистецтв відбулось відкриття виставки «Птахи – володарі неба».

[05.05.2019]

День Сонця

Хмарка тегів :


Канівський природний заповідник Kaniv Nature Reserve первоцвіти баклан День Землі екологічна просвіта Ряст ущільнений співпраця Київський національний університет kanivbiosfera.at.ua Похмурий Дніпро Канів екологічна акція Не рубай ялинку! лісова красуня Збережи первоцвіти Меланчин потік Канівський заповідник квест Збережи ялинку! природоохоронна акція Вуж звичайний Дні науки флешмоб Міжнародна конференція