Головна » 2019 » Грудень » 23 » Природоохоронна акція "Збережи ялинку!"
13:05
Природоохоронна акція "Збережи ялинку!"

Вже декілька десятиліть в Україні напередодні новорічних свят природоохоронці виступають на захист хвойних дерев, які масово вирубують браконьєри. Звичай прикрашати оселю до Нового року зрубаними ялинками та соснами має шкідливі наслідки для природи. На Канівщині, природоохоронна акція «Збережи ялинку» триває вже понад 10 років, ініціатором якої виступає Канівський природний заповідник. Щоразу школярі та дошкільнята переймаються актуальною темою та активно беруть участь в акції. Такі тематичні заходи розвивають у дітей екологічну культуру, сприяють дбайливому ставленню до лісу. Як альтернативу живій ялинці, виготовляють чудові творчі композицій з звичайних речей. Роблять театралізовані виступи та флешмоби на захист лісових красунь. Цього року співробітники Канівського природного заповідника запропонували учням 10х класів звернутися до слухачів радіо Магніт з цікавою інформацією, авторськими віршами та з пропозиціями щодо вирішення проблеми вирубки ялинок напередодні новорічних свят. Від партнерів, відділу охорони навколишнього середовища ПрАТ "Миронівська птахофабрика" за творчий підхід, креативність, активність учасники акції «Збережи ялинку» отримали заохочувальні подарунки. Звертаємось до всіх громадян з проханням проявити свідомість і розуміння, аби боротися із знищенням ялинок та сосен напередодні новорічних свят.

Переглядів: 31 | Додав: kanivbiosfera

Телефонуйте


(04736) 3-29-91

Гаряча лінія Канівського природного заповідника, на яку можуть звертатись громадяни у випадку: пожежі в лісі;
протиправних дій, що завдають шкоди природі (рубки дерев, полювання на звіра, збирання грибів, лікарських рослин, ягід); виявлення в природі поранених диких тварин.
Також бажаючі можуть отримати, за цим номером, інформацію стосовно законного перебування на території заповідника.

Останні новини:


[23.12.2019]

Природоохоронна акція "Збережи ялинку!"

[30.09.2019][обмін досвідом]

Методичне об'єднання вчителів хімії та біології Канівської ОТГ.

[03.08.2019][екологічна акція]

Несанкціоноване звалище у місті Каневі, поблизу заповідника — буде ліквідоване.

[30.07.2019][ювілей]

До річниці заснування Канівського природного заповідника.

[08.07.2019]

7 липня – День працівника природно-заповідної справи України

Хмарка тегів :


Канівський природний заповідник Kaniv Nature Reserve первоцвіти баклан День Землі екологічна просвіта Ряст ущільнений співпраця Київський національний університет kanivbiosfera.at.ua Похмурий Дніпро Канів екологічна акція Не рубай ялинку! лісова красуня Збережи первоцвіти Меланчин потік Канівський заповідник квест Збережи ялинку! природоохоронна акція Вуж звичайний Дні науки флешмоб Міжнародна конференція