У рамках Всеукраїнської природоохоронної акції «Збережи ялинку!», в навчальних закладах міста Канева розпочато проведення флешмобу «Не рубай ялинку!»
За ініціативою Канівського природного заповідника та з метою проведення широкої інформаційної кампанії, направленої на збереження молодих хвойних дерев у лісових масивах Канівщини напередодні зимових свят з 13 по 15 грудня в навчальних закладах міста проводиться природоохоронний флешмоб «Не рубай ялинку!». Флешмоб, за допомогою якого небайдужа молодь, демонструє свою природоохоронну активність та об’єднується в бажанні захистити ліс, показати, що вони готові зробити своє життя більш дружнім до природи.
13 грудня флешмоб «Не рубай ялинку!» відбувся в Канівській спеціалізованій загальноосвітній школі I-III ступенів №6 з поглибленим вивченням іноземних мов. Під час флешмобу учні виготовили альтернативну ялинку з паперових дитячих «долонь». Кожен бажаючий школяр мав можливість на макет ялинки приклеїти свою «долоньку». По завершенню екологічного флешмобу учні школи звернулися до мешканців міста із закликом: «Канівчани, не рубайте наших ялинок!», саме блакитних ялин, що ростуть на подвір’ї навчального закладу і які щороку потерпають від сокири місцевих вандалів. Організаційну допомогу учням надали:
Лютко А.І. — заступник директора з виховної роботи;
Скляренко Н.В. — педагог-організатор;
Півень О.М. — вчитель трудового навчання.
В той же день екологічний флешмоб «Не рубай ялинку!» відбувся в Канівській загальноосвітній школі I-IIIступенів №1 ім. Т.Г. Шевченка. Учні 2-х, 3-х та 9-х класів запальним танцем та піснею закликали учнів та гостей навчального закладу до збереження хвойних дерев. Небайдужими до екологічної проблеми була, як учнівська молодь так і викладачі школи, які долучилися до проведення заходу. В організації флешмобу учням допомагала педагог-організатор —Захарченко О.Г.
Незабаром, очікуйте на відеоматеріал про проведення флешмобу «Не рубай ялинку!» в мережі інтернет.
Гаряча лінія Канівського природного заповідника, на яку можуть звертатись громадяни у випадку:
пожежі в лісі;
протиправних дій, що завдають шкоди природі (рубки дерев, полювання на звіра, збирання грибів, лікарських рослин, ягід);
виявлення в природі поранених диких тварин.
Також бажаючі можуть отримати, за цим номером, інформацію стосовно законного перебування на території заповідника.