Головна » 2018 » Червень » 19 » Еколого-пізнавальні подорожі в Канівський природний заповідник
07:47
Еколого-пізнавальні подорожі в Канівський природний заповідник

Впродовж трьох тижнів, з 30 травня по 15 червня до Канівського природного заповідника завітали вихованці пришкільних таборів з Канівських загальноосвітніх шкіл №1, №3, №4, №6,  Канівської гімназії, санаторної школи-інтернату та Ліплявського  навчально-виховного комплексу (НВК), Келебердянського НВК, Бобрицького НВК,  Яблунівського НВК, Мартинівського НВК, Козарівського НВК.
За час, проведений в заповіднику, учні, спільно з педагогами, мандрували заповідним лісом по екологічних стежках,  відвідали музей Природи. 
Команди учнів активно змагалися у пізнавальних природничих квестах «У пошуку скарбу», «Таємничі стежки», виконували завдання, що розвивали уяву, креативне мислення, творчість та знаходили солодкий «скарб». Отримали навички безпечної поведінки у дикій природі, базові навички з орієнтування на місцевості, використання компасу та надання першої медичної допомоги. Переглядали мультимедійні презентації та фільми про життя тварин в дикій природі.
Вивчаючи довкілля,  школярі відпочивали і насолоджувались красою природи  і теплом сонця на Канівських кручах та березі Дніпра. Подорож в заповідник залишиться для них приємною згадкою про літній відпочинок.

Еколого-пізнавальні подорожі в Канівський природний заповідник Еколого-пізнавальні подорожі в Канівський природний заповідник Еколого-пізнавальні подорожі в Канівський природний заповідник Еколого-пізнавальні подорожі в Канівський природний заповідник Еколого-пізнавальні подорожі в Канівський природний заповідник Еколого-пізнавальні подорожі в Канівський природний заповідник Еколого-пізнавальні подорожі в Канівський природний заповідник Еколого-пізнавальні подорожі в Канівський природний заповідник Еколого-пізнавальні подорожі в Канівський природний заповідник Еколого-пізнавальні подорожі в Канівський природний заповідник Еколого-пізнавальні подорожі в Канівський природний заповідник Еколого-пізнавальні подорожі в Канівський природний заповідник Еколого-пізнавальні подорожі в Канівський природний заповідник Еколого-пізнавальні подорожі в Канівський природний заповідник Еколого-пізнавальні подорожі в Канівський природний заповідник Еколого-пізнавальні подорожі в Канівський природний заповідник Еколого-пізнавальні подорожі в Канівський природний заповідник Еколого-пізнавальні подорожі в Канівський природний заповідник Еколого-пізнавальні подорожі в Канівський природний заповідник Еколого-пізнавальні подорожі в Канівський природний заповідник Еколого-пізнавальні подорожі в Канівський природний заповідник Еколого-пізнавальні подорожі в Канівський природний заповідник Еколого-пізнавальні подорожі в Канівський природний заповідник Еколого-пізнавальні подорожі в Канівський природний заповідник
літні таборилітні таборилітні табори

Категорія: екологічна просвіта | Переглядів: 1818 | Додав: kanivbiosfera | Теги: Канівський природний заповідник, літні табори, Канів
Всього коментарів: 0
avatar

Телефонуйте


(04736) 3-29-91

Гаряча лінія Канівського природного заповідника, на яку можуть звертатись громадяни у випадку: пожежі в лісі;
протиправних дій, що завдають шкоди природі (рубки дерев, полювання на звіра, збирання грибів, лікарських рослин, ягід); виявлення в природі поранених диких тварин.
Також бажаючі можуть отримати, за цим номером, інформацію стосовно законного перебування на території заповідника.

Останні новини:


[17.02.2022][екологічна просвіта]

Водно-болотні угіддя Канівщини: проблеми та перспективи їх вирішення.

[17.12.2021][екологічна просвіта]

Збережи ялинку

[16.12.2021][екологічна просвіта]

Діти канівських шкіл декламували слухачам радіо "Магніт" свої вірші, на тему збереження лісових красунь

[17.11.2021][ювілей]

Як Канівський заповідник відзначив День науки-2021

[04.10.2021][екологічна просвіта]

Всесвітній день захисту тварин.

Хмарка тегів :


Канівський природний заповідник Kaniv Nature Reserve первоцвіти баклан День Землі екологічна просвіта Ряст ущільнений Київський національний університет kanivbiosfera.at.ua Похмурий Дніпро Канів екологічна акція Не рубай ялинку! лісова красуня Збережи первоцвіти Меланчин потік Канівський заповідник квест Збережи ялинку! природоохоронна акція Вуж звичайний Дні науки флешмоб Міжнародна конференція природа