Головна » 2019 » Травень » 16 » У Канівському центрі культури та мистецтв відбулось відкриття виставки «Птахи – володарі неба».
13:45
У Канівському центрі культури та мистецтв відбулось відкриття виставки «Птахи – володарі неба».

За ініціативи Канівського природного заповідника, підтримки Центру культури та мистецтв учні разом з викладачами  Канівської дитячої школи мистецтв взяли участь у створенні виставки малюнків та творчих робіт «Птахи – володарі неба».  Роботи – дуже цікаві, виконані різними художніми техніками та з різноманітних матеріалів.
Таким чином ми хочемо привернути увагу населення до проблеми охорони та збереження різноманітності і чисельності птахів. 
Під час відкриття виставки гостей привітала Є.Д. Яблоновська-Грищенко, орнітолог, кандидат біологічних наук, науковий співробітник Канівського природного заповідника. На презентацію завітали вихованці театральної студії «Фенікс», виступили з віршами про птахів. Учні дитячої школи мистецтв виконали на фортепіано чудові композиції.  По закінченню, всім учасникам свята подарували подарунки від партнерів – відділу екології та охорони навколишнього середовища ПрАТ «Миронівська птахафабрика».
Виставка триватиме до  1 червня 2019р.

Переглядів: 846 | Додав: kanivbiosfera
Всього коментарів: 0
avatar

Телефонуйте


(04736) 3-29-91

Гаряча лінія Канівського природного заповідника, на яку можуть звертатись громадяни у випадку: пожежі в лісі;
протиправних дій, що завдають шкоди природі (рубки дерев, полювання на звіра, збирання грибів, лікарських рослин, ягід); виявлення в природі поранених диких тварин.
Також бажаючі можуть отримати, за цим номером, інформацію стосовно законного перебування на території заповідника.

Останні новини:


[17.02.2022][екологічна просвіта]

Водно-болотні угіддя Канівщини: проблеми та перспективи їх вирішення.

[17.12.2021][екологічна просвіта]

Збережи ялинку

[16.12.2021][екологічна просвіта]

Діти канівських шкіл декламували слухачам радіо "Магніт" свої вірші, на тему збереження лісових красунь

[17.11.2021][ювілей]

Як Канівський заповідник відзначив День науки-2021

[04.10.2021][екологічна просвіта]

Всесвітній день захисту тварин.

Хмарка тегів :


Канівський природний заповідник Kaniv Nature Reserve первоцвіти баклан День Землі екологічна просвіта Ряст ущільнений Київський національний університет kanivbiosfera.at.ua Похмурий Дніпро Канів екологічна акція Не рубай ялинку! лісова красуня Збережи первоцвіти Меланчин потік Канівський заповідник квест Збережи ялинку! природоохоронна акція Вуж звичайний Дні науки флешмоб Міжнародна конференція природа