Головна » 2019 » Травень » 20 » Вітаємо наших друзів зі школи № 4!!!
14:11
Вітаємо наших друзів зі школи № 4!!!

Навіть погода радіє – закінчується навчальний рік, і учні отримують нагороди, що їх добилися наполегливою працею. Радіють вчителі – успіхам вихованців та тому, що вкладені зусилля принесли свої плоди. І тим нагородам, що стали крихітною подякою за той океан праці, який вони віддали учням протягом року. Радіємо і ми – співробітники Канівського природного заповідника. Адже ми вже багато років працюємо зі школярами – аби показати їм красу природи нашої країни, навчити берегти те, що є поруч з нами, дати доторкнутися до таємниць заповідної землі. І сьогодні ми щасливі вітати тих, хто працював найнаполегливіше...
Адже сьогодні – незвичайний день. Свято нагородження, справжній день шани досягнень учнів та вчителів Канівської загальноосвітньої школи № 4. Урочиста лінійка, на якій отримують свої нагороди відмінники у навчанні, переможці олімпіад, конкурсів наукових робіт, конкурсів творчості та спортивних змагань.
І до деяких досягнень заповідник має безпосереднє відношення.
Сьогодні Канівський природний заповідник вітає з нагородами за активну співпрацю у справі охорони природи та екологічної освіти вчителів молодшої школи, наших вірних друзів, з якими ми працюємо з року в рік – Тетяну Борисівну Чернявську, класовода 3-А класу, та Оксану Володимирівну Торшину, класовода 4-Б класу (фото 1). (Привітання від учнів – аплодисменти та вимахування кашкетами! Аж у кадр потрапили!) Разом ми реалізували безліч екологічних проектів! Були нагороджені й самі головні дійові особи - учні 3-А та 4-Б класів, які завзято беруть участь у наших проектах та акціях (фото 2). Було премійовано і активних учасників акції «Збережемо первоцвіти!» (фото 3). Чарівна мить – нагороди в руках наших друзів!
Ще одна радість – нагородження переможців олімпіад та Малої Академії наук. Серед них -  Єлена Хоменко, юний орнітолог (фото 4), що співпрацювала з орнітологами заповідника – Є. Яблновською-Грищенко та В. Грищенком.
Дуже хотілося б нам привітати і директора школи – Ірину Анатоліївну Вербу (фото 5, 6). Адже вона увійшла у Топ-100 керівників навчальних закладів України, вкладаючи безліч зусиль у розвиток школи – від зміни дизайну приміщень до неймовірної кількості заходів, що відбуваються у стінах школи, перетворюючи навчання у школі у яскравий калейдоскоп подій.

Заповідник щиро вітає всіх переможців, учнів, вчителів! 

Переглядів: 561 | Додав: kanivbiosfera
Всього коментарів: 0
avatar

Телефонуйте


(04736) 3-29-91

Гаряча лінія Канівського природного заповідника, на яку можуть звертатись громадяни у випадку: пожежі в лісі;
протиправних дій, що завдають шкоди природі (рубки дерев, полювання на звіра, збирання грибів, лікарських рослин, ягід); виявлення в природі поранених диких тварин.
Також бажаючі можуть отримати, за цим номером, інформацію стосовно законного перебування на території заповідника.

Останні новини:


[17.02.2022][екологічна просвіта]

Водно-болотні угіддя Канівщини: проблеми та перспективи їх вирішення.

[17.12.2021][екологічна просвіта]

Збережи ялинку

[16.12.2021][екологічна просвіта]

Діти канівських шкіл декламували слухачам радіо "Магніт" свої вірші, на тему збереження лісових красунь

[17.11.2021][ювілей]

Як Канівський заповідник відзначив День науки-2021

[04.10.2021][екологічна просвіта]

Всесвітній день захисту тварин.

Хмарка тегів :


Канівський природний заповідник Kaniv Nature Reserve первоцвіти баклан День Землі екологічна просвіта Ряст ущільнений Київський національний університет kanivbiosfera.at.ua Похмурий Дніпро Канів екологічна акція Не рубай ялинку! лісова красуня Збережи первоцвіти Меланчин потік Канівський заповідник квест Збережи ялинку! природоохоронна акція Вуж звичайний Дні науки флешмоб Міжнародна конференція природа