Головна » 2019 » Серпень » 3 » Несанкціоноване звалище у місті Каневі, поблизу заповідника — буде ліквідоване.
08:46
Несанкціоноване звалище у місті Каневі, поблизу заповідника — буде ліквідоване.
Частина території лісового масиву Канівського природного заповідника, що розташована на правому березі річки Дніпро, межує з містом Каневом. Місцеві жителі, які живуть у приватному секторі в районі вулиць Ісковщина¸ Бессарабія, Цегельна, поряд із межею заповідника, протягом багатьох років скидали побутове сміття до ярів, котрі наближені до заповідного лісового масиву. Упродовж десятків років, неконтрольованого міською владою Канева процесу засмічення цієї території, утворилося несанкціоноване сміттєзвалище. Воно спричиняло антропогенне забруднення цієї ділянки яру, що розташована в міській зоні Канева, та складало реальну загрозу поширити негативний вплив на стан екосистем заповідника. Посадовими особами служби державної охорони Канівського природного заповідника вживалися всі необхідні заходи щодо припинення порушень природоохоронного законодавства. З мешканцями цього мікрорайону міста та головою вуличного комітету проводилась роз’яснювальна робота. Їм повідомляли про наслідки забруднення навколишнього природного середовища та про притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності. Але сміттєзвалище збільшувалось. Служба охорони не має юридичних підстав щодо притягнення винних осіб до відповідальності, тому що, такі повноваження вони мають лише на території об’єктів природно заповідного фонду. В зв’язку з цим, адміністрація заповідника неодноразово зверталась до міського голови, щоб відповідні служби міста вжили необхідних заходів для ліквідації смітників. За підсумками цих звернень, на початку серпня, служба комунального майна міста Канева спільно з службою державної охорони розпочали прибирати сміття з ярів. Процес цей не швидкий, бо сміття накопичилося дуже багато. Маємо надію, що після прибирання місцеві жителі припинять засмічувати яри, розпочнуть сортувати сміття, а міська влада надасть їм для цього всі необхідні можливості.
Категорія: екологічна акція | Переглядів: 491 | Додав: kanivbiosfera
Всього коментарів: 0
avatar

Телефонуйте


(04736) 3-29-91

Гаряча лінія Канівського природного заповідника, на яку можуть звертатись громадяни у випадку: пожежі в лісі;
протиправних дій, що завдають шкоди природі (рубки дерев, полювання на звіра, збирання грибів, лікарських рослин, ягід); виявлення в природі поранених диких тварин.
Також бажаючі можуть отримати, за цим номером, інформацію стосовно законного перебування на території заповідника.

Останні новини:


[17.02.2022][екологічна просвіта]

Водно-болотні угіддя Канівщини: проблеми та перспективи їх вирішення.

[17.12.2021][екологічна просвіта]

Збережи ялинку

[16.12.2021][екологічна просвіта]

Діти канівських шкіл декламували слухачам радіо "Магніт" свої вірші, на тему збереження лісових красунь

[17.11.2021][ювілей]

Як Канівський заповідник відзначив День науки-2021

[04.10.2021][екологічна просвіта]

Всесвітній день захисту тварин.

Хмарка тегів :


Канівський природний заповідник Kaniv Nature Reserve первоцвіти баклан День Землі екологічна просвіта Ряст ущільнений Київський національний університет kanivbiosfera.at.ua Похмурий Дніпро Канів екологічна акція Не рубай ялинку! лісова красуня Збережи первоцвіти Меланчин потік Канівський заповідник квест Збережи ялинку! природоохоронна акція Вуж звичайний Дні науки флешмоб Міжнародна конференція природа